Web Analytics

Demirdöküm Kombi Su Isıtmıyor 4 Farklı Sebep ve Çözüm

Kadıöy Demirdöküm Servisi 44 67 02 çağrı merkezini arayın size en yakın servis hemen kapınıza gelsin. Tüm Demirdöküm kombi ve klima modellerinde tamirci gerektiğinde profesyonel destek alabilirsiniz.
Demirdöküm Kombi Su Isıtmıyor

Kombi cihazlarında sıcak su gelmiyorsa bunun bir çok sebebi olabilir. Demirdöküm kombi su ısıtmıyor 4 farklı sebep ve çözüm öneri almak içim makalemize göz atabilir yada işletmemizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Profesyonel olarak sürekli sahada kombi tamirleri yapan firmamız tarafından arızaları en iyi şekilde gidermekteyiz.

Firmamız tarafından Demirdöküm servisi olarak tüm tamir işlemleri garantili olarak yapılmaktadır. Demirdöküm kombi cihazlarında su ısıtmama sorunu bir çok sebepten oluşabilmektedir. Kimi arızalar sizlerinde çözebileceği olsada kimi teknik arızalar ise servis tarafından müdahale edilmesi gerekmektedir. Kombi arızasında 4 farklı sebep ve çözüm için bilgi vermekteyiz.

Üç Yollu Vana Kontrol Edin

Demirdöküm kombi su ısıtmıyor sorunu yaşadığınızda ilk olarak sıkça arıza verebilen üç yollu vana olmaktadır. Sıcak su vermediğinde en sık arızalanan ve ilk bakmanız gereken parça üç yollu vana olacaktır. Bu parça genel olarak sıcak su arızalarında ilk bakılan parçalardan biri olmakta ve yüksek maliyet çıkartmayan parçalardan biridir.

Demirdöküm Kombi Su Isıtmıyor

Ntc Sensörü Kontrol Edin

Kombi cihazlarında olan ntc sensörü arızalı duruma geçmesinden ötürü Demirdöküm kombi su ısıtmıyor arızası ile karşılaşabilirsiniz. Ntc sensörü arızalandığında suyun ısıtılması için en önemli parçalardan biridir. Demirdöküm kombi ntc sensörü değiştirerek sıcak su gelmeme sorununu ortadan kaldırabilirsiniz.

Elektronik Kart Sorunları

Demirdöküm kombi cihazlarında ve diğer marka kombilerde de elektronik kart sorunları yaşanabilecek en büyük sorunlardan biridir. Kimi arızalar tamir edilebiliyor kimi arızalar ise tamir edilemediğinden yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Demirdöküm kombi elektronik kart arızalarında sıcak su gelmemesi ve daha bir çok arızalar olabilmektedir. Elektronik kart tamiri için Demirdöküm kombi servisi firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Su Isıtmıyor

Su Basıncını Kontrol Edin

Su basıncı oldukça sık şekilde kontrol etmeniz gereken en önemli parçalardan biridir. Su basıncı düştüğünde yada çok yükseldiğinde kimi zaman ateşleme yapmayacağı gibi sıcak su akışınıda kesecektir. Su bar basıncı hemen hemen her kombi de 1,5 – 2 arasında olması gerekmektedir. Bu basınç düştüğünde yada çıktığında bir çok arızalara sebep olabilmekte olup bu gibi durumlarda sorunun kaynağını doğru keşfetmek gerekir.

Demirdöküm kombi su ısıtmıyor şikayetlerinin sebebi akış şalteri, plaka eşanjörü, conta, fan, tribün, ptc ve pompa dan kaynaklı olabileceğinden en doğru çözümler için kombi tamircisi tarafından destek alabilirsiniz.

Demirdöküm Servisi

Demirdöküm Servisi

Yorum Yazın

İstanbul Demirdöküm Servisi

Demirdöküm Servis Çağır

Adresinize Aynı Gün Demirdöküm Servis Çağırın
444 67 02

Demirdöküm Servis WhatsApp

WhatsApp Üzerinden Demirdöküm Servis Talebinizi Bize İletin
WhatsApp

İstanbul Demirdöküm Servis

Demirdöküm marka cihaz ve ürünlerinde tamir, onarım, bakım, montaj, yedek parça ve yer değiştirme hizmetleri. 

Son Yazılar

Servis Bültenine Üye Olun

Servis AraWhatsApp