En yakın Servis Noktası
demirdöküm servis

Demirdöküm Kombi Arızaları ve Çözümleri

Demirdöküm kombilerinde karşılaşılabilecek bazı yaygın arızalar ve bu arızalara yönelik genel çözüm önerileri şu şekildedir:

 1. Kombi Çalışmıyor:

  • Çözüm: Elektrik kesintisi, pil sorunu veya sigorta şalter atması gibi basit nedenleri kontrol edin. Eğer sorun devam ederse, bir uzmana başvurun.
   Kombi Çalışmıyor
   Kombi Çalışmıyor
 2. Su Isınmıyor:

  • Çözüm: Su basıncını kontrol edin, kombinin yanma bölmesini temizleyin. Eğer sorun devam ederse, termal valf, termostat veya su basıncı sensörü gibi parçaları kontrol ettirin.
   Su Isınmıyor
   Su Isınmıyor
 3. Demirdöküm Kombi Su Sızıntısı:

  • Çözüm: Su tesisatı bağlantılarını kontrol edin, basınç valfi veya su eşanjörü gibi bileşenlerde sızıntı olup olmadığını kontrol edin.
   Demirdöküm Kombi Su Sızıntısı
   Demirdöküm Kombi Su Sızıntısı
 4. Radyatörler Isınmıyor:

  • Çözüm: Su basıncını kontrol edin, radyatörlerde hava varsa havayı tahliye edin. Pompada sorun varsa veya termostat ayarları yanlışsa bir uzmana başvurun.
   Radyatörler Isınmıyor
   Radyatörler Isınmıyor
 5. Kombi Devamlı Çalışıyor:

  • Çözüm: Sıcak su kullanım taleplerini kontrol edin, kombinin yanma bölmesini temizleyin. Eğer sorun devam ederse, termostat veya su basınç sensörü gibi parçaları kontrol ettirin.
   Kombi Devamlı Çalışıyor
   Kombi Devamlı Çalışıyor
 6. Kombi Sık Sık Arıza Veriyor:

  • Çözüm: Yazılım güncellemelerini kontrol edin, gaz basıncını ölçtürün. Eğer sorun devam ederse, kombinin kontrol kartı veya sensörleri arızalı olabilir.
   Kombi Sık Sık Arıza Veriyor
   Kombi Sık Sık Arıza Veriyor
 7. Kombi Odada Yanma Kokusu:

  • Çözüm: Odada yanma kokusu varsa hemen havalandırın ve kombiyi kapatın. Ardından bir uzmana başvurun, zira bu durum ciddi bir güvenlik riski oluşturabilir.

Her bir durum için önerilen çözümler genel bilgilerdir ve kombi modeline bağlı olarak değişebilir. Ciddi arızalar veya teknik sorunlar için her zaman bir uzmandan yardım almak en iyi seçenektir.

Demirdöküm Kombi İhtiyacınız Olabilecek Bağlantılar

444 67 02

Demirdöküm servis merkezine kombi arızaları için bu 444 67 02 numaradan ulaşabilirsiniz.

Demirdöküm Servis Bölgeleri

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tamamında Demirdöküm servis hizmetimiz vardır. Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

info@merkezdemirteknikservis.com

Servis talep ve şikayetlerinizi bize yazın

Servis AraWhatsApp