En yakın Servis Noktası
Başakşehir Demirdöküm

Başakşehir Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Tamiri
Demirdöküm Hermetik yoğuşmalı model tüm kombi ürünlerinde hızlı teknik servis hizmeti alın
Demirdöküm Klima Tamiri
Demirdöküm split klima, salon tipi ve diğer tüm klima cihazlarında aynı gün yerinizde servis hizmeti
Demirdöküm Bakım Servisi
Demirdöküm Kombi ve klima cihazlarınızda yılda 1 kere mutlaka bakım yaptırınız.

Başakşehir Demirdöküm Servisi

Demirdöküm servisi olarak tüm ürünlere süratli müdahale edilir. Başakşehir Demirdöküm Servis olarak adreslere geldiğimizde müdahale edilen kombi ve klima cihazlarına müdahale sonrasında garantili olarak teslim edilir. Demirdöküm Kombi arızası yada Klima arızası için tecrübeli uzman kadromuzla ile garantili işçilik ve uzun kullanım sağlanacak şekilde sizlere teslim edilir.

İstanbulda her ilçe ve büyük semtlerde yaygın servis ekiplerimizle cihaz sahiplerine senelerdir en iyi servis deneyimini sunuyoruz. Demirdöküm servisi isteklerinizde gecikmeden derhal vereceğiniz adrese ulaşırız. Yerinizden kalkmadan davet merkezimiz 444 67 02 numaradan bizlere ulaşın.

Kombi Servisi

Genel Kombi Servisi
Demirdöküm hermetik yoğuşmalı tüm kombi modellerinde aynı gün hızlı servis olanağı sağlıyoruz. Maslak Demirdöküm kombi servisi randevusu için bize ulaşın.

Kombi Bakım

Kombi Periyodik Bakım
Demirdöküm Kombi cihazlarınızda periyodik bakım yaptırmak cihaz ürün sağlığı için son derece önemlidir. Cihazlarınıza mutlaka bakım yaptırınız.

Klima Servisi

Merkez Klima Servisi
Demirdöküm duvar tipi Kion klima, A5, A5 Multi İnverter klima servisi ve salon tipi A450 modelleri için servise ulaşın. Maslak Demirdöküm klima servisi randevusu alın.

Bir oldukça kombi sahibinin şikayeti kombi de aynı yerden arıza ile karşılaşılarak devamlı değişik kişilerden hizmet almaktadırlar. Bunun başlıca sebebi de yetersiz işçilikten meydana gelmektedir.Onarım ettiğiniz kombinin yeniden aynı noktadan arızalanmaması oldukça önemlidir. Kombi bilhassa kış aylarında oluşacak arızalar da süratli ve iyi bir servis hizmeti almalısınız.

Başakşehir Demirdöküm Servis İhtiyacınız mı var?

En Yakın Başakşehir Demirdöküm Servisi

Adresinize en yakın Başakşehir Demirdöküm teknik servisi olarak dakikalar içerisinde ulaşıyoruz.

Kombi Tamircisi
Kombi Tamircisi

Garantili kombi tamiri yerinde yapılır.

Klima Tamircisi
Klima Tamircisi

Ekonomik ve garantili tamir işlemleri

demirdöküm kombi tamircisi

Başakşehir Demirdöküm Kombi Tamiri

Merkez demir teknik servis olarak bir çok kombi servisi hizmetimizde aleti yerinde onarım işlemi sunulmaktadır. İşletmemiz Demirdöküm tam yoğuşmalı kombi cihazlarında en tecrübeli ekibe ve hızla gelişen teknolojinin getirmiş olduğu cihazlar ile en doğru arıza tespiti yapılmaktadır. Demirdöküm kombi onarım onarım ve periyodik bakım yanında kurulum, montaj, yer değişiklik yapma ve parça değişiklik hizmetlerimizde bulunmaktadır. İşte kombi tamir işlemleri hakkında bilmeniz gereken bazı temel bilgiler:

 1. Arıza Teşhisi: Kombinizde bir arıza olduğunu düşünüyorsanız, öncelikle arızayı tespit etmeniz gerekebilir. Kombinin çalışmaması, su sıcaklığının düşük olması, su sızıntıları gibi farklı sorunlar farklı nedenlere dayanabilir. Kombinin kullanım kılavuzunda verilen ipuçları, arıza teşhisine yardımcı olabilir.

 2. Gaz ve Elektrik Kesintisi: Eğer kombiniz çalışmıyorsa, öncelikle gaz ve elektrik bağlantılarını kontrol edin. Gaz vanasının açık olduğundan ve elektrik bağlantılarının düzgün olduğundan emin olun.

 3. Su Basıncı Kontrolü: Kombinizin çalışması için gerekli olan su basıncını kontrol edin. Genellikle kombinin üzerinde bir manometre bulunur ve bu manometre aracılığıyla su basıncını gözlemleyebilirsiniz. Su basıncı çok düşükse, kombiyi çalıştırmadan önce su basıncını artırmak önemlidir.

 4. Kombi Servis Çağırma: Eğer kombi tamiri konusunda kendinize güvenmiyorsanız veya cihazın garantisi hala geçerliyse, yetkilendirilmiş bir kombi servisini aramak en iyi seçenektir. Kombi servisi, sorununuzu profesyonel bir şekilde çözecek ve güvenliği sağlayacaktır.

Unutmayın ki kombi tamiri, gaz kaçakları ve diğer güvenlik risklerine yol açabileceğinden tehlikeli olabilir. Bu nedenle kombi tamiri konusunda profesyonel yardım almak her zaman en iyi yaklaşımdır. Ayrıca, cihazınızın kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyarak, düzenli bakım ve kullanım önerilerine uyun.

Başakşehir Demirdöküm Tamircisi

Kombi ve klimalar günlük hayatımızda önemli bir yeri bulunan cihazlardır ve son derece değerlidir. Sürekli kullanım yaptığınız bu cihazlarda arıza ve sorunlarda sizlere kısa sürede ulaşıyor ve destek sağlıyoruz. Maslak içinde her noktaya ulaşır ve Demirdöküm servis, bakım hizmeti, yedek parça ve montaj desteği sağlıyoruz.

demirdöküm kombi bakım

Başakşehir Demirdöküm Kombi Bakım

Başakşehir Demirdöküm Kombi bakımı, kombinin verimli ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Kombi bakımı aşağıdaki adımları içerir: 

 1. Temizlik: Kombi bakımının ilk adımı temizliktir. Kombinin dış yüzeyini ve etrafındaki alan temizlenir. Toz, kir ve özellikle hava giriş ve çıkışlarındaki tıkanıklıkları giderilir.

 2. Su Basınç Kontrol: Kombinin üzerindeki manometre ile su basıncını kontrol edilir. Su basıncı düşükse, kombiyi çalıştırmadan önce basınç artırılır.

 3. Filtre Temizlik & Değişim: Kombinin su girişinde veya brülörün önünde bulunan filtreler temizlenir veya değiştirilir.

 4. Brülör ve Eşanjör Kontrolü: Kombinin brülörünü ve eşanjörünü kontrol edilir. Herhangi bir yanma kalıntısı veya kireç birikintisi varsa, temizlenir. Brülörün yanma alevini kontrol edilir; alev mavi ve düzgün olmalıdır. 

 5. Gaz Valfi Kontrolü: Gaz valfinin sağlam olduğundan ve kaçak yapmadığından emin olunmalıdır.

 6. Sızıntı Kontrolü: Kombinin su tesisatı ve bağlantı noktalarını kontrol edilir.  

 7. Profesyonel Bakım: Düzenli olarak kombi servisi tarafından profesyonel bakım yaptırın. Genellikle yılda bir kez veya kombi kullanım kılavuzunda belirtilen periyotlarda bakım yapılması önerilir.

Kombi bakımı, cihazın verimli ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar, enerji tasarrufuna yardımcı olur ve arızaların erken tespit edilmesine yardımcı olur. Bu nedenle, kombi bakımını ciddiye almalı ve periyodik olarak yapmalısınız.

Garantili Servis
Demirdöküm servis olarak tüm işlemlerimiz garantili olarak yapılmaktadır.
Ekonomik Fiyatlar
Tüm işlemler piyasada olan en iyi fiyatlar ile tamir onarım ve bakım işlemleri yapılır.
7/24 Teknik Servis
Günün her saati merkez demir teknik servis olarak firmamızdan tamir bakım destek alabilirsiniz.

444 67 02

Başakşehir Demirdöküm servis talepleriniz için 444 67 02 numaradan günün her saati servis kaydı oluşturabilirsiniz.

WhatsApp'dan Yazın

0 (552) 718 24 24 WhatsApp hattından Başakşehir Demirdöküm çağrı merkezimize yazabilirsiniz

Servis Bölgeleri

Demirdöküm Servisi için Başakşehir bölgesi ve Altınşehir, Başak, İkitelli, Şamlar Mah, Kayabaşı, Ziya Gökalp Mah, Güvercintepe, Şahintepe, Bahçeşehir 1.Kısım ve 2. Kısım mahallelerinde günün her saati aralıksız hizmet vermekteyiz.

Servis AraWhatsApp